Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs Gawędziarski

Brak opisu obrazka Wójt Gminy Izbicko oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Gminy Izbicko Publicznej Szkoły Podstawowej im. Franciszka Myśliwca w Izbicku zapraszają do udziału w XXI Wojewódzkim Konkursie Gawędziarskim „Śląskie Beranie”- 09.05.2014r. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego, a także zainteresowanych szkół województw ościennych- dolnośląskiego i śląskiego.
Równocześnie organizatorzy rozszerzają w tym roku formułę konkursu o kategorię dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych! (szczegóły w załączniku- Regulamin I Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych- 10.05.2014r.).
Osobą odpowiedzialną za organizację XXI Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” oraz I Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych jest Jolanta Lamm tel. 77 46 17 284 lub 723 045 333.
Wszelkie sprawy związane z przebiegiem konkursów należy kierować na adres: Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa im. F. Myśliwca w Izbicku, ul 15 Grudnia 32, 47-180 Izbicko, tel.: 77 46 17 284; e-mail: pspizbicko@wp.pl Szczegóły znajdują się w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszej wiadomości, a także na stronach: PSP Izbicko: izbicko.zsgizbicko.pl, Urzędu Gminy Izbicko: www.izbicko.pl oraz Kuratorium Oświaty w Opolu: www.kuratorium.opole.pl

W imieniu organizatorów - Jolanta Lamm, dyrektor Zespołu Szkół Gminy Izbicko

Do pobrania:

DOCXZałącznik Nr 1 Regulamin XXI Wojewódzkiego Konkursu „Śląskie Beranie” wraz z kartami zgłoszeń
DOCXZałącznik Nr 2 Regulamin I Wojewódzkiego Konkursu „Śląskie Beranie”- szkoły ponadgimnazjalne i dorośli wraz z kartą zgłoszeń.

Wersja XML