Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Tu mieszkam, tu zmieniam - konkurs grantowy

bzwbk.png

Bank Zachodni WBK zaprasza do udziału w programie „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach którego zostanie sfinansowanych aż 305 pomysłów lokalnych społeczności. W puli nagród jest łącznie kwota 1,5 miliona złotych.
Projekt ruszył 22 września i potrwa do 23 listopada br. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych poprzez wsparcie finansowe najciekawszych pomysłów na bardziej przyjazne, czyste i lepiej zorganizowane osiedla, parki czy ulice. Na pomoc finansową mogą liczyć również inicjatywy związane z promocją i upamiętnianiem postaci, które wywarły pozytywny wpływ na lokalne środowisko, których dorobek jest żywy w świadomości mieszkańców albo wart przywrócenia pamięci. Wystarczy za pośrednictwem np. dowolnej fundacji, stowarzyszenia, szkoły czy domu kultury wypełnić wniosek na specjalnej stronie internetowej www.bzwbk.pl/tumieszkamtuzmieniam. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Zachodniego WBK we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK. Regulamin oraz szczegóły konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” są dostępne na stronie www.fundacja.bzwbk.pl.
Bank Zachodni WBK od lat chętnie angażuje się w działania wspierające społeczności lokalne, w których działa na co dzień. Program „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM” to nasz pierwszy – na tak szeroką skalę – projekt społeczny, którego efekty będą widoczne w ponad 300 miejscach w Polsce. Mamy nadzieję, że także Państwa gmina stanie się beneficjentem tej nowatorskiej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej dla dobra Państwa miejscowości i jej mieszkańców.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości związane z uczestnictwem w konkursie. Czekamy na nie pod adresem e-mail:

Z poważaniem,
Teresa Notz
Dyrektor ds. kontaktów społecznych

Wersja XML